fbpx

MOBİLYA ve
MİMARİ TASARIM

Modern ve estetik tarzda mobilya tasarımları ile adından söz ettiren Çimen Mobilya, kişiye özel çözümler sunmaktadır.

KISACABİZ

Marangozluk ve dekorasyon alanında Zevk-iş adı ile Ziverbey de sektöre giriş yapan aile büyüğümüz rahmetli Zeki çimen, 1957 yılında Mobilya pazarında önemli bir birliktelik olan Modoko Sanayi sitesinin de ilk kurucu ortakları arasındadır.

Modoko’nun üretim alanında faaliyet geçmesiyle birlikte ikinci kuşak olan ‘’İrfan Çimen’’ 1985 yılında ‘’Çimen Mobilya’’ ismi ile faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübeyle müşterilerine en isabetli mobilya kombinasyonu ve kreatif çalışmaları sizlere sunmaktayız.

Çimen Mobilya; müşterilerinin yaşam alanlarındaki tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan ve heyecanını ilk gün ki gibi taze tutan, mükemmeliyetçilik ilkesinden asla ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hızla ve emin adımlarla büyümekte olan bir firmadır.

720 m2 showroom’u ve kişiye göre güncel tasarımlarla birlikte mağazacılık alanındaki yeni markasını günün değişen zevkleriyle cevap veren bizler, güçlü tasarım ekibiyle yaşam alanları oluşturmakla kalmaz yaşadığınız yere değer katarız.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

  • Yaşam alanlarınız için ihtiyacınız olan mimari hizmetler
  • Komple anahtar teslim dekorasyon çalışmaları
  • Seri üretim gerektiren toplu çalışmalar

Sağladığımız güçlü satış sonrası hizmetle birlikte satışın devamlılığını sürdürmekle birlikte sizlere çözümler üretmekteyiz. Çünkü Çimen Mobilya çok daha bilinçli, istekleri daha fazla, genişleyen pazarda çok geniş bir mamul yelpazesi karşısında satın alma kararına etki eden en önemli unsur satış sonrası hizmetler olduğunu görmektedir. Satış sonrası hizmetlerimizle de tüm bu ihtiyaçların tamamına cevap verebilmek ve sürdürülebilir müşteri ilişkisini sağlamak temel prensiplerimizdendir.

Çimen Mobilya’nın üretim yeri olan ‘’Bientel’’ markasının oluşturduğu zengin imalat ağı ile farklı tarzlarda üretim yaparak, dokunduğumuz mekânları farklı kılmaktayız. Müşteri odaklı yapılan çizimlerle birebir çalışılmakla birlikte müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerin üzerinde tutmayı hedefleriz.

NEDEN BİZ

  • Yenilikçi ve modern tasarımlar
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
  • Geniş üretim ağı ve tasarım ekibi
  • Satış sonrası destek ve servis ağı

MÜŞTERİ

1865

MİMARİ PROJELER

672

GÜN MESAİ

2630

ÖLÇÜ ve KEŞİF

868

Open chat